Latvis buvo rezultatyvus ir padėjo „Nets“ iškovoti pergalę (VIDEO)

Mūsų kaimynas ir toliau bando įsitvirtinti NBA lygoje, o paskutinėse rungtynėse jis buvo rezultatyvus ir padėjo iškovoti pergalę savo komandai. Rodions Kurucsas su atstovaujama Bruklino "Nets" (36-33) ekipa namuose įveikė Detroito "Pistons" (34-32) krepšininkus rezultatu 103-75 (27:19, 34:16, 27:27, 15:13).

Jau pirmame kėlinyje namai išsiveržė į priekį, o prieš ilgąją pertrauką turėjo galingą dvigubą pranašumą. Antroje rungtynių dalyje niekas nepasikeitė ir Bruklino krepšininkai toliau žaidė užtikrintai ir pasiekė pergalę.

R. Kurucsas per 20 minučių pelnė 13 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, tačiau suklydo tiek pat ir prasižengė 4.

Spenceris Dinwiddie buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose su 19 taškų. Pralaimėtojų komandoje Andre Drummondas pelnė 13 taškų.