„Lietkabelį“ palaužęs „Žalgiris“ iškovojo 10-ąją sezono pergalę

Kauno „Žalgiris“ (10-1) Lietuvos krepšinio lygoje pratęsė pergalių seriją. Jure Zdovco treniruojami žalgiriečiai namuose 84:70 (18:15, 19:16, 28:20, 19:9) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ (7-5) ir pergalėmis vėl susilygino su Vilniaus „Rytu“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo panevėžiečiai, kurie sukūrė kelis sėkmingus epizodus pirmavo 6:0, o Jure Zdovcas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Iš karto po to sekė ir sėkminga žalgiriečių atkarpa, o kėlinio pabaigoje Janis Strelnieks tolimu metu leido šeimininkams pirmauti 18:15.

Antrajame kėlinyje kauniečiai ir toliau pirmavo, tačiau panevėžiečiai neleido šeimininkams per daug pabėgti. Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ žaidimas pasikeitė kardinaliai. Šeimininkai iš karto ėmė dominuoti ant parketo, o įpusėjus kėliniui kauniečių pranašumas išaugo iki dviženklio.

Lemiamo ketvirčio metu svečiai iš Panevėžio sumažino atsilikimą iki vienaženklio, tačiau kauniečiai nebuvo linkę paleisti pergalės iš rankų ir taikliais metimais paskandino „Lietkabelio“ ekipos šansus iškovoti pergalę.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Janis Strelniekas, kuris per 29 žaidimo minutes pelnė 23 taškus (3/4 dvit., 5/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo vieną kamuolį ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Žalgiris“: Janis Strelniekas 23, Edgaras Ulanovas 15, Regimantas Miniotas 13, Tyleris Cavanaugh 10.

Lietkabelis“: Panagiotis Kalaitzakis 19, Nikola Radičevičius 13.