„Lietkabelio“ rankose atsidūrė pirmas sezono trofėjus

G. Orelikas atakuoja krepšį

Pasirengimą jau artėjantį savaitgalį prasidėsiančiam LKL sezonui Panevėžio „Lietkabelis“ užbaigė skambia nata. Kasmet Panevėžyje prieš LKL sezono startą rengiamame Raimundo Sargūno taurės turnyro finale Nenado Čanako vyrai 82:71 (18:21, 20:20, 23:14, 21:16) parklupdė Nur Sultano „Astana“ klubą iš Kazachstano.

Nors per pirmuosius du kėlinius aikštėje vyravo atkakli kova, trečiojo kėlinio atkarpą 14:2 laimėję turnyro šeimininkai išsiveržė į priekį ir būtent tuo metu pakreipė rungtynių eigą sau naudinga linkme.

Paskutiniame ketvirtyje svečiams iš Azijos sugrįžti į rungtynes jau nepavyko, o joms artėjant prie pabaigos „Lietkabelio“ persvara jau buvo dviženklė.

Kaip ir ankstesniuose mačuose, N. Čanakas vėl savo rikiuotėje neturėjo traumuotų karolio Giedraičio bei Nikolos Radičevičiaus. Ar šie krepšininkai pasirodys aikštėje ateinančio šeštadienio LKL sezono starto mače su „Neptūnu“, lieka neaišku.

Panevėžio „Lietkabelis“: Panagiotis Kalaitzakis ir Gediminas Orelikas – po 15, Kristupas Žemaitis – 13, Kasparas Bėrzinis – 9, Vytenis Lipkevičius ir Gabrielius Maldūnas – po 8, Džordže Gagičius – 7 taškai.

Nur Sultano „Astana“: Anthony Hickey – 18, Jaylenas Barfordas – 17, Dmitrijus Gavrilovas – 8 taškai.