„Lietkabelis“ namuose susidorojo su „Joventut“

Panevėžio „Lietkabelis“ (3-3) Europos taurėje sugrįžo į pergalių seriją. Nenado Čanako auklėtiniai namuose 87:77 (20:13, 21:24, 20:12, 26:28) palaužė Badalonos „Joventut“ (4-2) ir nutraukė dviejų iš eilės nesėkmių seriją.

„Lietkabelis“ rungtynes pradėjo sėkmingiau ir praktiškai visą pirmąjį kėlinį buvo priekyje. Antrajame kėlinyje užvirė labai lygi kova, o Guillemo Viveso tolimas metimas išlygino rezultatą 26:26. Vis tik prieš ilgąją pertrauką šeimininkams vėl pavyko šiek tiek pabėgti nuo varžovų 41:37.

Po pertraukos grįžę Panevėžio krepšininkai surengė spurtą 9:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirtojo kėlinio. Lemiamame ketvirtyje svečiai ėmė diktuoti greitesnį žaidimo tempą, tačiau lemiamą šturmą atlaikę panevėžiečiai iškovojo svarbią pergalę.

Panevėžiečius į pergalę vedė Panagiotis Kalaitzakis, kuris per 26 žaidimo minutes pelnė 16 taškų (4/5 dvit., 0/3 trit., 8/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Lietkabelis“: Panagiotis Kalaitzakis 16, Vytenis Lipkevičius 14, Nikola Radičevičius 12, Gabrielius Maldūnas ir Kristupas Žemaitis po 9.

„Joventut“: Pau Ribas 15, Guillemas Vivesas ir Brandonas Paulas po 11, Pepas Busquetsas 9.