„Lietkabelis“ patyrė dar vieną pralaimėjimą Čempionų lygoje

kklietkabelis.lt

Nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (3/5) komanda, kuri svečiuose 64:70 (8:16, 16:10, 18:25, 22:19) nusileido Antverpeno „Giants“ (4/4) krepšininkams.

„Giants“ solidžiai pradėjo rungtynes – per pirmąsias 5 minutes neleido varžovams pelnyti nė taško ir atsiplėšė – 8:0. Netrukus skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis – 12:2. „Lietkabelis“ klimpo Belgijos ekipos gynyboje ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo 8 taškų deficitą – 8:16.

Antrajame ketvirtyje svečiai iš Panevėžio ėmė artėti prie varžovų – po Donato Tarolio tritaškio skirtumas ištirpo iki vieno metimo – 14:17. Likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutėms „Giants“ pirmavo 23:18, tačiau „Lietkabelio“ spurtas 6:0 leido pirmą kartą išsiveržti į priekį – 24:23. Per likusį laiką tritaškį pataikė Parisas Lee, todėl įpusėjus mačui šeimininkai nežymiai pirmavo – 26:24.

Po didžiosios pertraukos „Giants“ iš karto pelnė 5 taškus iš eilės – 31:24. Nors „Lietkabelis“ vėl priartėjo (30:33), šeimininkų dar 5 taškai be atsako leido atitrūkti – 38:31. Likus kiek mažiau nei 4 minutes, Antverpeno komanda susigrąžino dviženklį pranašumą – 42:32. Paskutinę kėlinio sekundę dvitaškį pataikęs Jamaras Wilsonas nežymiai sumažino panevėžiečių atsilikimą – 42:51.

Ketvirtajame ketvirtyje prabėgus minutei komandas skyrė dviženklis taškų skaičius (54:44), tačiau „Lietkabelis“ kilo į šturmą, kuris leido laimėti atkarpą 9:0 bei taip pasivyti varžovus – 53:54. Netrukus rezultatas jau buvo lygus – 55:55. Vis dėlto „Giants“ neleido galutinai svečiams perimti iniciatyvos ir vis buvo priekyje 2–4 taškais. Likus 40 sekundžių Vaidas Kariniauskas puikiu reidu sumažino deficitą (64:65), tačiau Yoeris Schoepenas pataikė tritaškį (68:64) ir per likusias 18 sekundžių „Lietkabelis“ nebeišsigelbėjo.

„Giants“: Tyleris Kalinoski 15 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Parisas Lee 13 (1/7 tritaškiai), Jae’Seanas Tate’as 10 (6 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Marko Čakarevičius 10, Dontas Tarolis 9 (5 atk. kam.), Vaidas Kariniauskas 8, Žiga Dimecas ir Mindaugas Kupšas po 7.