Įspūdingai per 14 minučių atrodęs L. Mavrokefalidis atvedė„Lietuvos rytą“ į perglę

LKL.lt informacija

Loukas Mavrokefalidis sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedami Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai nesunkiai nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

Vilniečiai itin rezultatyviose rungtynėse namuose net 110:68 svečius iš Pasvalio.

Geriausias sezono rungtynes sužaidęs „Lietuvos ryto“ graikas vos per 14 aikštėje praleistų minučių pelnė 27 taškus (8/9 dvit., 1/1 trit., 8/8 baud.), atkovojo 3 ir perėmė vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 32 naudingumo balus.

Be jo vilniečių gretose taip pat išsiskyrė Rokas Giedraitis, pelnęs 16 taškų. Martynas Echodas (10 atk. kam.) ir Artūras Jomantas atitinkamai surinko po 11 ir 10 taškų.

Svečius į priekį vedė 13 taškų surinkęs Artūras Ausėjis. Viačeslavas Bobrovas pelnė 12 taškų, o Nikita Balašovas ir Steponas Babrauskas pridėjo po 10 taškų.

Šis „Pieno žvaigždžių“ ekipos pralaimėjimas „Šiaulių“ komandai užtikrino penktąją vietą turnyrinėje lentelėje po reguliaraus sezono.

Itin rezultatyviai rungtynes pradėję vilniečiai jau po pirmojo kėlinio turėjo 15-os taškų pranašumą (32:17). Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė – puolime siautėję aikštės šeimininkai dar prieš ilgąją pertrauką buvo perkovę 60-ies pelnytų taškų ribą – 63:37.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ apsukų nemažino ir prieš lemiamu turėjusį būti ketvirtąjį kėlinį pirmavo net 41 taško persvara (91:50). Paskutinės dešimt minučių tebuvo formalumas ir lengvą pergalę šventė vilniečiai – 110:68.

„Lietuvos rytas“: Loukas Mavrokefalidis (8/9 dvit., 1/1 trit., 8/8 baud., 32 naud. bal.) 27 tšk., Rokas Giedraitis 16 tšk., Martynas Echodas (10 atk. kam.) 11 tšk., Artūras Jomantas 10 tšk.

„Pieno žvaigždžės“: Artūras Ausėjis 13 tšk., Viačeslavas Bobrovas 12 tšk., Nikita Balašovas ir Steponas Babrauskas po 11 tšk.