Los Andželo derbyje K. Leonardo ekipos pergalė

Naujojo NBA sezono starte susitiko dvi Los Andželo ekipos, kurios jau pirmuose rungtynėse turėjo aiškintis kuri miesto komanda yra geresnė. „Clippers“ su Kawhi NBA čempionu Leonardu šį kartą pranoko „Lakers“ krepšininkus rezultatu 112:102 (22:25, 40:29, 23:31, 27:17).

Rungtynės buvo permainingos ir atkaklios nuo pirmo švilpuko. Pirmame ketvirtyje abi ekipos laikėsi tolygiai, tačiau antrame į priekį šovė „Clippers“ žaidėjai ir susikūrė dviženklį pranašumą prieš ilgąją pertrauką. Antroje rungtynių dalyje „Lakers“ bandė sugrįžti į kovą ir, tai iš dalies pavyko, tačiau lemiamas kėlinys vėl susiklostė sėkmingiau K. Leonardo komandai.

Mačo nugalėtojų gretose Kawhi Leonardas pelnė 30 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 9/14 dvitaškiai), Lou Williamsas 21, Montrezlas Harrellas 17.

Danny Greenas 28 (7/9 tritaškiai), Anthony Davisas 25, LeBronas Jamesas 18.