L. Dončičiaus trigubas dublis nubloškė „Cavaliers“

Europietiškoji Dalaso „Mavericks“ (4-2) ekipa pasiekė triuškinamą pergalę NBA lygoje. Luka Dončičiaus dėka jie nesunkiai įveikė Klivlando „Cavaliers“ (2-4) krepšininkus rezultatu 131:111 (31:28, 27:25, 32:33, 41:25).

Rungtynės buvo atkaklios ir kovingos, tačiau pirmuosius du kėlinius Dalasas po truputi tolo. Po ilgosios pertraukos namuose žaidę „Cavaliers“ dar stabilizavo žaidimą ir minimaliai laimėjo ketvirtį, tačiau lemiamoje dalyje sulūžo ir paleido šansus.

L. Dončičius per 33 minutes pelnė 29 (5/10 tritaškiai) taškus, atkovojo 14 kamuolių, atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

Tuo tarpu Kristaps Porziņģis per 32 minutes pridėjo 18 taškų ir atkovojo 9.

Pralaimėtojų gretose geriausiai žaidė Kevinas Love ir pelnė 29 taškus.