L. Dončičius ir K. Porzingis su „Mavericks“ palaužė K. Leonardo „Clippers“

Europietiškoji Dalaso NBA ekipa iškovojo dar vieną pergalę pasiruošimo sezone. Luka Dončičiaus ir Kristaps Porziņģio vedama „Mavericks“ ekipa nesunkiai palaužė Los Andželo „Clippers“ krepšininkus rezultatu 102:87 (32:13, 23:22, 21:24, 26:28), kuriem net su NBA čempionu Kawhi Leonardu neišeina pasiekti pergalės.

Jau nuo rungtynių pradžios pirmavo Dalaso vyrukai, kurie susikūrė dviženklį pranašumą ir jį išsaugojo iki mačo pabaigos.

K.Porzingis per 23 minutes pelnė 18 taškų bei atkovojo 13 kamuolių, o tuo tarpu L.Dončičius per 25 minutes surinko 15 taškų ir sugriebė 13 kamuolių.

Pralaimėtojų gretose K. Leonardas pelnė 13 taškų, o buvęs Kauno „Žalgirio“ žaidėjas Derrickas Waltonas per 20 minučių įmetė 7 taškus.