M.Jamesas išskrido į JAV

Pirmadienį Maskvos CSKA klubas pranešė, kad klubo lyderis Mike’as Jamesas patyrė dar vieną netektį šeimoje ir dėl šios priežasties išvyksta į Jungtines Amerikos Valstijas. Oregone gimęs saugas praleis artimiausias Eurolygos ir VTB Vieningosios lygos rungtynes.

Praėjusį mėnesį krepšininkas ir CSKA klubo vadovybė išgyveno tikrą dramą, kai amerikietis nebuvo išleistas į labai artimo senelio laidotuves. Po Eurolygos rungtynių su Stambulo „Fenerbahče“ rūbinėje krepšininkas susirėmė su CSKA ekipos vyriausiuoju treneriu Dimitriu Itoudžiu, o klubas buvo priverstas suspenduoti M.Jamesą nuo rungtynių ir treniruočių proceso.

Jameso ateitis klube pakibo ant plauko, tačiau vėliau sekė abiejų pusių atsiprašymas, o CSKA nusprendė savo gretose pasilikti rezultatyviausią 2020-2021 metų Eurolygos žaidėją.

Amerikietis šiame sezone Eurolygoje vidutiniškai renka po 20,8 taško, atlieka po 5,8 rezultatyvaus perdavimo ir atkovoja po 3,5 atšokusius kamuolius, o jo atstovaujama Maskvos CSKA su 16 pergalių ir 8 pralaimėjimais rikiuojasi antrojoje pozicijoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts