M. Kalnietis triumfavo Prancūzijos finale ir tapo čempionu

Po ypatingai atkaklios finalo serijos Prancūzijos "LNB PRO A" lygoje savo čempionų žiedus iškovojo lietuvio atstovaujama ekipa. Mantas Kalnietis penktose serijos rungtynėse su Vilerbano ASVEL palaužė Monako AS "Monaco" rezultatu 66:55 (19:17, 8:18, 24:6, 15:14) ir iškovojo čempionų vardą.

Nors serijoje mūsiškio komanda pirmavo 2:0, tačiau trečią ir ketvirtą susitikimą užtikrintai laimėjo Monako krepšininkai. Visgi, lemiamos rungtynės buvo sėkmingos ASVEL, nors lengva nebuvo. Antrame kėlinyje varžovai sužaidė puikiai, tačiau po ilgosios pertraukos būsimi čempionai sužaidė fantastišką kėlinį, kurio pakako triumfuoti finale.

M. Kalnietis žaidė 23 minutes ir per jas pelnė 6 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 1/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 3 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, tačiau kartą suklydo, 2 sykius prasižengė.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo A. J. Slaughteris ir Miro Bilanas, kurie pelnė po 11 taškų.

Pralaimėtojų gretose Dee Boostas ir Lazericas Jonesas pelnė po 13 taškų.