M. Kupšas padėjo komandai pasiekti pusfinalį Izraelio taurėje

Galingą pergalę Izraelio lygos taurės varžybų ketvirtfinalyje pasiekė Jeruzalės „Hapoel“ klubas, kuriame žaidžia Mindaugas Kupšas. Jie pranoko varžovus didesnio vargo rezultatu 95:70 (25:16, 23:17, 21:18, 26:19) prieš Beer Ševos „Hapoel“.

Jau pirmame kėlinyje pradėjo aiškėti, kuri komanda žaidžia kur kas geriau. Situacija nesikeitė visus kėlinius ir mūsiškio komandai pavyko nesunkiai palaužti priešininkus.

M.Kupšas per 17 minučių surinko 15 taškų (4/7 dvitaškiai, 7/10 baudų metimai), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 3 metimus, 2 kartus suklydo, tiek pat sykių prasižengė, išprovokavo 7 pražangas bei susitikimą baigė su 21 naudingumo balu.

Pusfinalyje lauks Ness Zionos „Ironi“ komanda.