Memfio „Grizzlies“ pasiekė sunkią pergalę – J. Valančiūnas surinko dvigubą dublį

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė lietuvio atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (4-7) ekipa ir pagerino pergalių, pralaimėjimų balansą. Jonas Valančiūnas su komandos draugais svečiuose rezultatu 119:117 (26:29, 37:35, 31:32, 25:21) Šarlotės „Hornets“ (4-7).

Rungtynės buvo permainingos ir abi komandos turėjo progą pirmauti dviženkliu skirtumu. Visgi, visi kėliniai baigdavosi apylygiu rezultatu ir nei viena ekipa neišsaugojo savo pranašumo. Lemiamame ketvirtyje pirmavo „Grizzlies“, tačiau varžovai sugebėjo pavojingai priartėti, bet atimti pergalės nepavyko.

J. Valančiūnas per 24 minutes pelnė 18 taškų ir atkovojo 13 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, taip pat blokavo varžovo metimą.

Rezultatyviausias komandoje buvo J. Morantas su 23 taškais.

Priešininkų gretose pasižymėjo T. Rozieris su 33 taškais, dar 20 pridėjo M. Monkas.