Milaknio sugrįžimas vainikuotas lengva „Žalgirio“ pergale

Lietuvos krepšinio lygoje pergalių seriją pratęsė Kauno „Žalgiris“ (26-3). Martino Schillerio auklėtiniai namuose 92:68 (27:10, 29:14, 22:22, 14:22) sutriuškino Alytaus „Dzūkijos“ (10-20) krepšininkus ir pasiekė penktąją pergalę paeiliui.

Šeimininkai jau nuo pat pirmosios rungtynių minutės pademonstravo, kad rungtynėse siekia tik pergalės. Kauniečiai jau pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį ir susikrovė 17 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje alytiškiams ir toliau nepavyko sustabdyti įsibėgėjusio traukinio, o šeimininkai susikrovė triuškinantį 32 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos „Žalgirio“ krepšininkai tempo rungtynėse neatleido ir išsaugojo pranašumą iki pat mačo pabaigos.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė J. Lauvergne’as, kuris per 15 žaidimo minučių pelnė 14 taškų (6/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Alytaus ekipoje labiausiai išsiskyrė M. Jucikas, kuris per 23 aikštelėje praleistas minutes pelnė 14 taškų (0/1 trit., 5/12 dvit., 4/4 baud.) ir atkovojo 3 kamuolius.