G. Antetokounmpo išplėšė pergalę „Bucks“, „Spurs“ patiesė „Warriors“ ir pratęsė seriją

Milvokio „Bucks“ ekipa išvaistė triuškinamą persvarą, tačiau 104:102 pranoko Bostono „Celtics“ ir serijoje iki keturių pergalių išlygino rezultatą 2-2.

Pergalę šiose rungtynėse nulėmė Giannio Antetokounmpo metimas likus 5 sekundėms iki rungtynių pabaigos. Graikas pataisė Malcolmo Brogdono netikslų metimą ir išplėšė pergalę.

Šiose rungtynėse „Bucks“ turėjo ir 20 taškų persvarą kai trečiajame kėlinyje pirmavo 65:45. Vis dėlto „Celtics“ spurtavo 22:10 ir sugrįžo į rungtynes.

Nepaisant to, sėkmė lydėjo „Bucks“ ekipą, o M. Morriso metimas aidint sirenai skriejo pro šalį.

Rungtynių didvyriu tapęs G. Antetokounmpo iš viso pelnė 27 taškus (12/18 dvit., 0/2 trit., 3/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir keturiskart prasižengė.

„Bucks“ gretose be graiko rezultatyviausiai žaidė Khrisas Middletonas su 23 taškais, Jabaari Parkeris pelnė 16, o M. Brogdonas 10.

„Celtics“ ekipoje Jaylenas Brownas pelnė 34 taškus, Jaysonas Tatumas 21, Alas Harfordas 13.

Tuo metu San Antonijaus „Spurs“ ekipa neleido „Golden State Warriors“ keliauti į kitą etapą tiesiausiu keliu. „Spurs“ ekipa po atkaklios kovos 103:90 palaužė NBA čempionus ir sušvelnino serijos rezultatą iki keturių pergalių 1-3.

„Spurs“ ekipa nuo varžovų pabėgo jau antrajame kėlinyje kai po spurto 10:0 įgijo 17 taškų persvarą – 52:35.

Po pertraukos „Warriors“ mažino atsilikimą, o įpusėjus ketvirtajam kėliniui buvo priartėjusi per vieną metimą – 86:88. Vis dėlto tada „Warriors“ pateko į duobę, „Spurs“ spurtavo 15:4 ir iškovojo pirmąją pergalę serijoje.

„Warriors“ nužudė Manu Ginobili metimas likus 1:19. Sudėtingą dvitaškį pataikęs argentinietis suteikė 10 taškų persvarą „Spurs“ ir klausimų dėl nugalėtojo nebekilo.

Šiame susitikime „Warriors“ ekipos superžvaigždei Kevinui Durantui itin trūko pagalbos. Nors KD pelnė 34 taškus ir atkovojo 13 kamuolių, dviženklę taškų sumą pasiekė tik dar du krepšininkai. Klay Thompsonas šiame susitikime pataikė vos 4 metimus iš 16 ir surinko 12 taškų.

„Spurs“ ekipą į pergalę vedė LaMarcusas Aldridge‘as pelnęs 22 taškus (10 atk. kam., 4/16 dvit.), M. Ginobili pridėjo 16, Rudy Gay 14, DeJounte Murray 12,o Kyle‘as Andersonas 10.

„Warriors“ ekipoje K. Durantas pelnė 34 taškus (13 atk. kam.), K. Thompsonas pridėjo12, o Shaunas Livingstonas 10.