NBA čempionai pademonstravo charakterį ir trečią kartą pranoko „Trail Blazers“ (VIDEO)

NBA vakarų konferencijos finalo serijoje išryškėjo aiškus lyderis, kuriam iki didžiojo finalo liko iškovoti vieną pergalę. Oklando "Golden State Warriors" trečią kartą nugalėjo Portlando "Trail Blazers" rezultatu 110-99 (27:29, 26:37, 29:13, 28:20) ir nustumė juos ant bedugnės krašto.

Pralaimėjusi komanda žaidė namuose ir pirmus du kėlinius, tai tikrai jiems padėjo. Per pirmą rungtynių pusę jie spėjo susikurti dviženklį pranašumą ir buvo puikiai nusiteikę pakeisti serijos eigą. Visgi po ilgosios pertraukos viskas pasikeitė ir esami NBA čempionai pradėjo žaisti kur kas geriau bei per kėlinį panaikino deficitą. Lemiamame ketvirtyje jie įtvirtino pranašumą ir šventė pergalę.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Stephenas Curry su 36 taškais, Draymondas Greenas pridėjo 20, Klay Thompsonas 19.

Pralaimėtojų komandoje CJ McCollumas surinko 23 taškus, dar 19 pridėjo Damianas Lillardas, 16 Meyers Leonardas.

Serijos rezultatas dabar yra 3:0.