Ne tik LeBronas: primirštas „Cavaliers“ aukštaūgis demonstruoja geriausią rezultatą NBA istorijoje

Prasidėjus NBA finalams kalbama, jog vyksta kova tarp LeBrono Jameso ir „Warriors“ komandų. Visgi, savo pasiekimais gali pasigirti ir kiti „Cavaliers“ žaidėjai, o vienas iš jų yra nepralenkiamas NBA istorijoje pagal vieną rodiklį.

Pastaruoju metu kiek mažiau dėmesio susilaukiantis „Cavaliers“ aukštaūgis Tristanas Thompsonas dėmesio susilaukė tik dėl savo veiksmų finalo pabaigoje, kai jis buvo išvarytas iš aikštės, o už tai buvo nubaustas 25 tūkstančių dolerių bauda. Visgi, žiūrint į jo karjerą, jis gali pasigirti tuo, kad NBA atkrintamosiose pirmauja NBA istorijoje pagal puolimo reitingą.

Reitingas, kuris skaičiuojamas pagal žaidėjo prisidėjimą prie komandos žaidimo puolime, kai tu esi aikštėje, T. Thompsonas NBA istorijoje neturi lygių. 129,89 balus renkantis „Cavaliers“ atstovas antroje vietoje žengiantį Magicą Jognsoną (122) pagal šį rodiklį lenkia daugiau nei 7 balais. Įdomu, kad šiame statistiniame rodiklyje L. Jamesas net nepatenka į geriausiųjų dešimtuką, o aukščiausią vietą iš kitų dar rungtyniaujančių krepšininkų užima „Spurs“ atstovas Kawhi Leonardas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts