„Neptūnas“ dėl teisėjų darbo kreipsis į FIBA

„Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis po rungtynių Prancūzijoje teigė, kad neturi jokių priekaištų savo žaidėjams už kovingumą, rodomą norą ir atsidavimą, tačiau pripažino, kad daug įtakos galutiniam rezultatai turėjo net keturių neptūniečių surinktas pražangų limitas.

„Žaidėjai pademonstravo kovingumą ir didžiąją rungtynių dalį pirmavome, buvome susikrovę net 15 taškų pranašumą. Tačiau antroje rungtynių pusėje prisirinkome pražangų ankstyvame puolime ir nesustabdėme varžovų greito puolimo, praradome kontrolę ir SIG krepšininkai grįžo į žaidimą. Tada varžovai jau buvo ant bangos ir jau jiems šypsojosi sėkmė. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir per pratęsimą mes žaidėme be keturių savo svarbių žaidėjų, surinkusių po penkias pražangas, – Edgaro Želionio, Simo Galdiko, Laimono Kisieliaus ir Vytauto Šulskio. Dėl to pabaigoje pristigome jėgų. Aš negaliu viešai vertinti teisėjų darbo. Galiu pasakyti tik tiek, kad mes rašysime raštą FIBA techninei komisijai, kad įvertintų teisėjų darbą“, – sakė „Neptūno“ vyr. treneris K. Maksvytis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts