Nesustabdomi: „Warriors“ nepaliko vilčių „Cavs“ ir tapo dar kartą NBA čempionais

„Golden State Warriors“ tęsia savo įspūdingą žygį. „Warriors“ 108:85 įveikė Klivlendo „Cavaliers“, finalo serijoje iki keturių pergalių triumfavo 4-0 ir tapo antrą kartą NBA čempionais iš eilės.

Tai buvo ketvirtas finalas iš eilės, kai jame susitiko šios ekipos ir „Warriors“ laimėjo jau trečią kartą.

Šiame susitikime varžovus į neviltį varė Stephenas Curry, kuris pelnė 37 taškus, tačiau finalo serijos MVP iškovojo Kevinas Durantas, kuris rungtynes užbaigė su trigubu dubliu.

„Warriors“ ketvirtosiose serijos rungtynėse iškart šovė į priekį ir pirmavo 13:3. Vis dėlto „Cavs“ dar buvo išlyginusi rezultatą, tačiau galutinai subyrėjo trečiajame kėlinyje. „Warriors“ trečią kėlinį užbaigė spurtu 9:2 ir pabėgo nepavejamai – 86:65.

Ketvirtajame kėlinyje „Warriors“ pradėjo triuškinti savo varžovus (102:74), tačiau paskutinėse sezono rungtynėse „Cavaliers“ atsilikimą dar pavyko šiek tiek sumažinti, vis dėlto intrigos atkurti rungtynėse ir finalo serijoje nebepvyko.

Tai buvo pirma sausa pergalė finalo serijoje (4-0) nuo 2007-ųjų. Tada tokį pralaimėjimą taip pat patyrė LeBronas Jamesas su Klivlendo „Cavaliers“, kai finale tiesiog dominavo San Antonijaus „Spurs“.

Spaudoje kalbama, kad tai buvo galimai paskutinės L. Jameso rungtynės karjeroje vilkint „Cavs“ marškinėlius. Problemos komandoje ir nepakankama pagalba gali lemti dar vieną L. Jameso išvykimą svetur.

„Warriors“ ekipą ketvirtosiose rungtynėse į priekį tempė S. Curry su 37 taškais (7/15 trit.), K. Durantas pridėjo 20 (12 atk. kam., 10 rez. perd.), Andre Iguodala 11, o Klay Thompsonas 10.

„Cavaliers“ gretose L. Jamesas pelnė 23 taškus (8 rez. perd.), Kevinas Love pridėjo 13 (9 atk. kam.), J.R. Smithas ir Rodney Hoodas (8 atk. kam.) pelnė po 10.