Netikėti R. Fernandezo tritaškiai ketvirtajame kėlinyje pražudė „Žalgirį“

Penktadienio vakarą Kauno "Žalgiris" savo pilnutėlėje arenoje priėmė Eurolygos čempionų iššūkį. Galingai rungtynes pradėję žalgiriečiai sutrupėjo ketvirtajame kėlinyje ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės namuose – 79:90 (32:18, 12:25, 24:19, 11:28).

Žalgiriečių mačo pradžia buvo fantastiška – Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai rinko tašką po taško kiekvienos atakos metu ir taip pirmąjį kėlinį užbaigė sumetę net 32 taškus.

Antrajame kėlinyje jau kur kas geriau žaidė Madrido "Real" – įmetė 25 taškus, kai tuo metu puolime strigti pradėjęs "Žalgiris" sukrapštė viso labo 12 taškų.

Trečiajame kėlinyje žalgiriečiai vėl atsigavo ir įgijo pranašumą, tačiau "ketvirtųjų kėlinių sindromas" neleido pasiekti taip laukiamos pergalės Kaune.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai iš Madrido atrado netikėtą ginklą – iki tol tolimais metais "Žalgirio" areną džiuginęs Rudy Fernandezas iššovė lemiamu rungtynių metu. Žalgiriečiai buvo bejėgiai prieš ispaną, kuris smeigė net keturis tritaškius.

"Žalgiris" nusileido 11 taškų skirtumu ir liko su dvejomis pergalėmis, pasiektomis išvykose.

Rezultatyviausiai kauniečių gretose žaidę pagaliau savo metimą suradęs Paulius Jankūnas – kapitonas surinko 16 taškų.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 18, Nate'as Woltersas 16, Brandonas Daviesas 11, Edgaras Ulanovas 10.

„Real“: Anthony Randolphas 16, Rudy Fernandezas 15, Gustavo Ayonas 13 (10 atk. kam.), Sergio Llullas 10.