„Nets“ puolimas užstrigo Detroite

Įspūdingą puolamąjį trejetą šiame sezone suformavusi Bruklino „Nets“ (14-12) ir toliau neranda savojo žaidimo.

S. Nasho auklėtiniai išvykos rungtynėse 111:122 (26:38, 28:25, 32:31, 25:28) nusileido Deivido Sirvydžio atstovaujamai Detroito „Pistons“ (6-18) ekipai, kuriai tai buvo pirmoji pergalė per paskutinius penkis susitikimus.

Lietuvis Deividas Sirvydis ir vėl buvo registruotas rungtynėse, tačiau į aikštę trenerio sprendimu nežengė.

Nugalėtojus į pergalę vedė Jerami Grantas, kuris ant parketo praleido 38 minutes ir pelnė 32 taškus (4/8 trit., 7/11 dvit., 6/7 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 atšokusius kamuolius.

„Nets“ ekipos gretose labiausiai išsiskyrė dvigubą dublį surinkęs Jamesas Hardenas. Puolėjas per 39 žaidimo minutes pelnė 24 taškus (1/4 trit., 7/10 dvit., 7/7 baud.), atliko 12 rezultatyviu metimų, atkovojo 6 kamuolius, tačiau patyrė net 5 blokus.

Kyrie Irvingas aikštėje praleido 35 minutes per kurias pelnė 27 taškus (2/9 trit., 10/19 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau trečioji „Nets“ nesėkmė iš eilės ir ketvirtoji per paskutinius penkis susitikimus. Sekančiose rungtynėse Bruklino ekipa reabilituotis sieks prieš Domanto Sabonio atstovaujamą Indianos „Pacers“.

„Pistons“: Jerami Grantas 32, Delonas Wrightas 22, Saddiqas Bey'us 15, Masonas Plumlee 14, Joshas Jacksonas, Blake'as Griffinas 9.

„Nets“: Kyrie Irvingas 27, Jamesas Hardenas 24, Jeffas Greenas ir Landry Shametas po 10.