T. Sedekerskio ir M. Normanto debiutas „Nevėžiui“ pergalės prieš „Juventus“ neatnešė

lkl.lt

Dar praėjusią savaitę Panevėžio „Lietkablelį“ sutriuškinę Utenos „Juventus“ krepšininkai, šventines nuotaikas sugadino ir Kėdainių „Nevėžio“ komandai, kurioje šiose rungtynėse debiutavo Tadas Sedekerskis bei Margiris Normantas.

„Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse „Juventus“ krepšininkai po itin atkaklios kovos 78:74 laimėjo prieš „Nevėžį“, nepaisant gero Kėdainių naujokų debiuto.

Ketvirtąjį kėlinį „Nevėžis“ pradėjo turėdamas 5 taškų deficitą. Likus kiek daugiau negu 6 minutėms aikštės šeimininkai atsiliko 8 taškų skirtumu (63:71), tačiau Lesteris Medfordas pelnė 5 taškus iš eilės ir privertė Žydrūną Urboną prašyti minutės pertraukėlės. Vis dėlto abejoms komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, o likus 1:34 iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Jamesas Woodardas baudų metimais sumažino „Nevėžio“ atsilikimą iki minimumo (72:73). Vis dėlto likus 23 sekundėms iki rungtynių pabaigos Maksymas Korniienko tritaškiu sudaužė visas aikštės šeimininkų viltis.

Šiose rungtynėse debiutavęs M. Normantas per 15 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit., 0/2 baud.), atkovojo vieną kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 7 naudingumo balus.

Tuo tarpu T. Sedekerskis per 21 minutę pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, du kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Šios rungtynės išskirtinės buvo ne tik „Nevėžio“ naujokams. Simui Buterlevičiui tai buvo 100-osios rungtynės „Betsafe-LKL“ pirmenybėse vilkint „Juventus“ marškinėlius. Krepšininkas per 25 minutes surinko 6 taškus (2/5 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 2 kamuolius.

„Juvnetus“ į pergalę vedė Arvydas Šikšnius, kuris aikštėje praleido net 36 minutes per pelnė 13 taškų (6 rez. perd.), po 12 pridėjo Laronas Dendy ir Maksymas Kornienko (6 atk. kam.), po 9 pridėjo Mindaugas Kupšas bei Dovis Biškauskis.

Tuo tarpu „Nevėžio“ ekipoje išsiskyrė Valerijus Likhodejus pelnęs 17 taškų (7 kld.), 15 pridėjo Lesteris Medfordas, 12 pelnė Gintautis Matulis, o 10 pridėjo Tadas Sedekerskis.