Niujorke ryškiausiai spindėjo D. Sabonio žvaigždė, o jo klubas šventė pergalę

Nė vieno metimo iš žaidimo neprametęs Domantas Sabonis pakartojo karjeros Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) rezultatyvumo rekordą, o Indianos „Pacers“ (5-3) išvykoje 107:101 (28:25, 22:27, 27:29, 30:20) palaužė Niujorko „Knicks“ (2-6).

Lietuvis per 21 minutę pelnė 30 taškų (12/12 dvit., 6/7 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 varžovų metimus ir taip surinko 31 naudingumo balą.

Pastarąjį kartą Sabonis tokį rezultatyvumą demonstravo 2018-ųjų balandžio 8-ąją rungtynėse su Šarlotės „Hornets“.

Sabonis galingai pradėjo mačą ir jau pirmajame kėlinyje turėjo 13 taškų, 10 iš jų pelnydamas paeiliui.

„Knicks“: Timas Hardaway 37, Noah Vonleh (10 atk. kam.) ir Allonzo Trieris po 14, Damyenas Dotsonas 13, Enesas Kanteras 7 (6 atk. kam.).

„Pacers“: Domantas Sabonis 30 (9 atk. kam.), Victoras Oladipo 24 (6 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 13 (10 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 10, Darrenas Collinsonas 8 (6 rez. perd.), Cory Josephas 6 (6 rez. perd.).