Oklando „Golden State Warriors“ grįžo į pergalių kelią sutriuškindami Portlando ekipą (VIDEO)

Po trumpos petraukos NBA lygoje visos komandos grįžo į kovas reguliariame sezone. Trumpa pertrauka išėjo į naudą praeitų metų nugalėtojams Oklando "Golden State Warriors" (13/7) krepšininkams, kurie šventė pirmą pergalę per penkis mačus. Jie namuose nugalėjo Portlando "Trail Blazers" (12/7) komandą rezultatu 125:97 (24:27, 35:17, 33:29, 33:24).

Nors pirmą kėlinį ir laimėjo svečiai, tačiau visus kitus kėlinius geresnį krepšinį demonstravo čempionai, kurie susikūrė užtikrintą persvarą.

Nugalėtojų ekipai padėti vis dar negalėjo Stephenas Curry's ir Dreymond'as Green'as. Visgi į pergalę juos vedė Kevin'as Durant'as, kuris surinko 32 taškus, o Klay'us Thompson'as pridėjo 31 tašką.

Pralaimėtojų gretose D. Lillard'as surinko 23, J. Nurkičius pridėjo 22.