P. Pierce‘o atviras laiškas apie K. Bryantą: „Jis turi krepšinio serijinio žudiko mentalitetą“

NBA legenda Paulas Pierce‘as yra varžęsis su daugybe garsių krepšininkų. Panašu, kad buvusiai Bostono „Celtics“ žvaigždei labiausiai įstrigo susirėmimai su Kobe Bryantu.

P. Pierce‘as „Theplayerstribune“ papasakojo apie dvikovas su Los Andželo „Lakers“ superžvaigžde.

„Vis dar prisimenu jo 81 taško rungtynes. Manau, kad visi, kurie žiūrėjo šias rungtynes, atsimena, kur jie buvo tuo metu. Tai buvo vienas iš ypatingų sporto momentų. Aš sėdėjau rūsyje su savo draugais ir mes žaidėme domino. Aš pažiūrėjau į televizorių ir pamačiau, kas vyksta. Visiems pasakiau, kad turime tai pažiūrėti. Aš negalėjau patikėti savo akimis.

Kobe turi krepšinio serijinio žudiko mentalitetą. Jis išbandys kiekvieną įmanomą būdą prieš tave ir niekada neatsitrauks. Jo mentalitetas, žudiko instinktas, būtent tai ir atskiria jį nuo kitų vyrukų. Kai Kobe tave pagauna, jis nenustos tavęs atakuoti. Jis tave parmes, muš tave ir net kai tu būsi nokautuotas, jis ir toliau tave talžys.

Kobe nori sunaikinti kiekvieną savo varžovą kiekvieną naktį. Jis šituo dideliu noru nusileidžia tik Jordanui. Man niekada neteko žaisti prieš Michaelą, kai jis buvo „Bulls“ komandoje.

Vienos sunkiausių rungtynių, kurias esu žaidęs prieš jį vyko Bostone. Man atrodo, kad jis prieš mane pataikė septynis ar aštuonis metimus iš eilės. Tada treneris paprašė minutės pertraukėlės ir žiūrėjo į mane veidu, kuris žinojau, ką reiškia. Jis norėjo, kad aš nebedengčiau Bryanto. Mano komandos draugai irgi matė kas vyksta aikštėje ir visi tiesiog žiūrėjo į mane. Galiausiai jie pasakė, kad galbūt kitas vyrukas turėtų jį dengti ir aš sušukau: „Ne. Aš jį dengsiu. Aš susitvarkysiu“.

Jis rungtynes užbaigė prametęs paskutinius devynis metimus ir mes laimėjome. Bet aš vis dar savo galvoje matau tą statistikos protokolą. Jis atliko 47 metimus. Keturiasdešimt septynis. Niekas nėra metęs prieš mane 47 metimų. Dauguma komandų per rungtynes apskritai išmeta 81-89 metimus.

Ką turite suprasti apie Kobe žaidimą, tai kad jis atlikdamas tiek metimų, specialiai bando nuvarginti savo varžovą iki kol jį palaužia. Jis sukūrė savo karjerą priversdamas savo gynėjus prarasti visą pasitikėjimą ir toliau atakuodamas juos. Jis taip laimėjo penkis žiedus.

Jeigu nori, kad tau bent kiek pasisektų prieš Kobe gynyboje, tu negali palūžti. Tai galima pasakyti kur kas lengviau negu padaryti.“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts