„Panathinaikos“ atleido Pascualį, Lekavičiaus ateitis taip pat miglota

Atėnų "Panathinaikos" komandą po triuškinančios nesėkmės Madrido "Real" ekipai supurtė permainos – iš vyriausiojo trenerio pareigų buvo atleistas Xavi Pascualis.

"Panathinaikos" sezoną Eurolygoje pradėjo ne taip, kaip buvo planavę. Graikai šiuo metu yra iškovoję šešias pergales ir patyrę septynias nesėkmes, o turnyrinėje lentelėje dalijasi 7-11 vietas.

Graikijos žiniasklaidos teigimu, penktadienį "Panathinaikos" komandai namuose prieš Milano "Olimpia" vadovaus laikinasis treneris Giorgos Vovoras.

Pascualis "Panathinaikos" treneriu tapo 2016 metų spalį ir du kartus triumfavo Graikijos čempionate bei buvo išrinktas geriausiu pirmenybių treneriu.

Paskutinių šaltinių teigimu, kartu su Pascualiu Atėnus gali palikti ir trys žaidėjai, iš kurių vienas būtų ir Lukas Lekavičius.

"Panathinaikos" yra nusivylusi Lekavičiumi, Stephane'u Lasme ir Jamesu Gistu, todėl artimiausiomis dienomis gali nutraukti kontraktą su jais. Jų ateitis iš esmės priklausys nuo pasirodymo prieš Milano komandą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts