Pasiektas antirekordas: „Žalgiris“ namuose krito ir prieš ALBA

Kauno „Žalgiris“ (0-8) Eurolygoje žaidžia blogiausią sezoną klubo istorijoje. Jure Zdovco auklėtiniai namuose 71:79 (10:22, 27:19, 15:21, 19:17) nusileido Berlyno ALBA (3-5) ekipai ir patyrė jau aštuntąją nesėkmę iš tiek pat galimų.

Rungtynes Kauno „Žalgiris“ ir vėl pradėjo labai prastai. Kauniečiai pirmajame kėlinyje realizavo vos 5 metimus iš 16, o pro šalį skriejo visi 5 tolimi metimai. Tuo tarpu Berlyno ALBA į kauniečių krepšį smeigė visus 3 tolimus metimus bei prieš antrąjį ketvirtį susikrovė 12 taškų pranašumą.

Antrajame kėlinyje kauniečiai atrodė daug aktyvesni ir sėkmingai realizavo susikuriamas atakas. Kauno „Žalgirio“ lyderiu antrajame ketvirtyje tapo Tyleris Cavanaugh, kuris vienas pats ketvirčio pabaigoje surengė spurtą 9:2 ir sumažino savo ekipos atsilikimą vos iki 4 taškų.

Per ilgąją pertrauką Jure Zdovco rūbinėje ištarta kalba komandos neužvedė. Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ ir vėl susidūrė su tomis pačiomis problemomis, kaip pirmajame ir iš žaidimo per ketvirtį sugebėjo atakuoti vos 9 kartus. Prieš lemiamą kėlinį kauniečių atsilikimas vėl buvo dviženklis.

Ketvirtajame kėlinyje Kauno „Žalgiris“ atrodė kiek aktyvesnis ir nuolatos kūrė atakas. Lemiamame ketvirtyje kauniečiai beveik visuose statistiniuose rodikliuose lenkė Berlyno ALBA krepšininkus, tačiau netaiklūs metimai ir anksti išnaudotas pražangų limitas neleido per daug priartėti.

Kauno „Žalgirio“ gretose geriausiai pasirodė antrajame kėlinyje šviežio oro gūsį įpūtęs Tyleris Cavanaugh, kuris per 28 žaidimo minutes pelnė 17 taškų (2/5 trit., 5/7 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau surinkęs 5 asmenines pražangas buvo priverstas ankščiau palikti aikštelę.

ALBA ekipoje sunkiausiai stabdomas buvo Marcusas Erikssonas, kuris per 23 minutes pelnė 16 taškų (3/7 trit., 1/3 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir kartą atliko rezultatyvų perdavimą.

Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 17, Janis Strelniek 16, Lukas Lekavičius 11.

ALBA: Marcusas Erikssonas 16, Oscaras da Silva 15, Benas Lammersas ir Luke'as Sikma po 10.