Paskolintas D. Sabeckis solidžiai debiutavo Čempionų lygoje (VIDEO)

Iš Kauno "Žalgirio" iki sezono pabaigos sparnus į Liudvigsburgo "MHP Riesen" pakėlęs Donatas Sabeckis antradienį debiutavo FIBA Čempionų lygoje.

D. Sabeckis rungtyniavo gana naudingai, tačiau jo atstovaujama Vokietijos ekipa po pratęsimo 92:93 (23:17, 26:23, 25:10, 25:19, 8:9) pralaimėjo Venspilio komandai.

Lietuvis buvo vienas rezultatyviausių savo ekipos žaidėjų ir per 26 minutes pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Liudvigsburgo komanda Čempionų lygoje ir toliau lieka be pergalės skonio bei turi taikytis su paskutine pozicija grupėje.

„Ventspils“: Maris Gulbis 19, Jonathanas Arledge 18, Aaronas Johnsonas 17, Rihards Lomazs 16.

„MHP Riesen“: Malcolmas Hillas 19, Adamas Waleskowskis 17, Donatas Sabeckis 14, Jordonas Crawfordas 10.