Po dviejų pratęsimų „Raptors“ palaužė „Bucks“ ir sušvelnino serijos rezultatą (VIDEO)

NBA rytų konferencijos finale atsirado intriga, kuri suteikia vilčių Kanados krepšininkams ir fanams. Toronto "Raptors" po atkaklios kovos ir dviejų pratęsimų pirmą kartą serijoje įveikė Milvokio "Bucks" ekipą rezultatu 118-112 (30:21, 28:30, 19:24, 19:21, 7:7, 15:9).

Milvokio ekipos lyderiams apsilankymas svečiuose nebuvo sėkmingas ir jų pareigas perėmė kiti žaidėjai. Tiesa jau pirmame kėlinyje namai žaidė sėkmingiau, bet likusius ketvirčius mažu skirtumu laimėjo "Bucks" krepšininkai ir pasiekė pratęsimą. Vieno pratęsimo neužteko ir teko žaisti antrąjį, kuriame jau geriau sužaidė Toronto žaidėjai.

Nugalėtojų gretose puikiai žaidė Kawhi Leonardas, jo sąskaitoje 36 taškai, Pascalis Siakamas pridėjo 25, Normanas Powellas 19.

Pralaimėtojų komandoje George Hillas surinko 24, Malcolmas Brogdonas 20, Brookas Lopezas 16. Tuo tarpu viso sezono lyderis Giannis Antetokounmpo pelnė vos 12 taškų.

Serijos rezultatas 1:2.