Po permainingos kovos ir keturių pratęsimų „Trail Blazers“ namuose palaužė „Nuggets“ (VIDEO)

Antrą pergalę NBA ketvirtfinalio play-off'ų etape iškovojo Portlando krepšininkai, kurie po permainingos kovos ir net keturių pratęsimų rado kelią į pergalę. "Trail Blazers" rezultatu 140:137 (23:17, 25:30, 33:29, 21:26, 7:7, 9:9, 11:11, 11:8).

Visos rungtynės buvo permainigos, o komandos net 20 kartų keitėsi pirmaujančios vaidmeniu. Pirmą kėlinį geriau sužaidė namai, tačiau jau antrame Denverio krepšininkai atrodė geriau. Antroji rungtynių dalis klostėsi identiškai ir komandos sužaisdavo savo kėlinį. Keturių ketvirčių nepakako ir teko žaisti pratęsimus, kuriuose iš karto irgi nepaaiškėjo nugalėtojas.

Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo CJ Mcollum su 41 tašku, D. Lillardas pridėjo 28.

Pralaimėtojų gretose J. Murray pelnė 34, N. Jokičius 33.

Serijos rezultatas 2:1