Prieš atvykstant į Kauną puikus Donato Motiejūno pasirodymas

Prieš kitos savaitės išvyką į Kauną Donatas Motiejūnas ir vėl Prancūzijoje surengė galingą pasirodymą, tačiau jo atstovaujama „Monaco“ (8-3) komanda išvykos rungtynėse 90:99 (26:28, 23:21, 15:27, 26:23) turėjo pripažinti Strasbūro SIG (7-3) krepšininkų pranašumą.

Donatas Motiejūnas rungtynėse buvo vienas iš komandos lyderių. Lietuvis per 24 ant parketo praleistas minutes pelnė 15 taškų (5/8 dvit., 1/1 trit., 2/5 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Iki ilgosios pertraukos tarp abiejų ekipų vyko labai lygus žaidimas. Vis tik po pertraukos sugrįžę šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir net neįpusėjus trečiajam ketvirčiui turėjo dviženklę taškų persvarą. Lemiamu metu „Monaco“ ekipai pavyko atsilikimą sumažinti iki vos 4 taškų, tačiau dar kartą spurtą surengę SIG krepšininkai išnešė saugų kailį.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė Johnas Robersonas, kuris per 32 minutes surinko 23 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Mačas tarp Kauno „Žalgirio“ ir „Monaco“ vyks trečiadienį, Kaune.

SIG: Johnas Robersonas 23, Mattas Mitchellas 16, Leopoldas Knightas 14, Jaromiras Bohačikas 13.

„Monaco“: Parisas Lee ir Danilo Andjušičius po 16, Donatas Motiejūnas 15, Rudy Demahis-Ballou 11, Alpha Diallo 10.