Puikias rungtynes sužaidęs Sabonis padėjo „Pacers“ iškovoti pergalę

Indianos „Pacers“ (4-7) po kiek nesėkmingo sezono starto sugrįžo į pergalių kelią. Ricko Carlisle‘o auklėtiniai su Domantu Saboniu priešaky išvykos rungtynėse 94:91 (27:19, 21:24, 26:24, 20:24) palaužė Sakramento „Kings“ krepšininkus ir pasiekė trečiąją pergalę per paskutines ketverias rungtynes.

Domantas Sabonis ir vėl efektyviai išnaudojo sau skirtas minutes. Lietuvis per 29 ant parketo praleistas minutes pelnė 17 taškų (0/3 trit., 7/10 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko rezultatyvų perdavimą. Sabonis šiose rungtynėse peržengė 5000 taškų ribą (5002) ir dar labiau priartėjo prie savo tėvo Arvydo Sabonio (5629) rekordo.

„Parers“ rungtynes pradėjo aukšta nata ir jau pirmajame kėlinyje turėjo dviženklį pranašumą. Trečiajame kėlinyje komandų skirtumas siekė 13 taškų, tačiau „Kings“ jau ketvirtojo kėlinio pradžioje persvėrė rezultatą ir buvo priekyje. Nugalėtojo likimas sprendėsi tik paskutinėse rungtynių sekundėmis, tačiau Haliburtono tolimas metimas skriejo pro šalį, o „Pacers“ iškovojo pergalę.

„Kings“ ekipoje rezultatyviausiai pasirodė Harrisonas Barnesas, kuris per 37 žaidimo minutes pelnė 22 taškus (1/6 trit., 5/9 dvit., 9/11 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Kings“: Harrisonas Barnesas 22, Tyrese'as Haliburtonas , De'Aaronas Foxas ir Buddy Hieldas po 17, Richaunas Holmesas 11.

Pacers“: Carisas LeVertas 22, T.J. McConnellas 18, Domantas Sabonis 17, Chrisas Duarte 15, Mylesas Turneris 12.