Puolime strigęs „Rytas“ krito Prancūzijoje

Vilniaus „Rytas“ (1/1) Europos taurės pirmose B grupės išvykos rungtynėse pralaimėjo Limožo CSP klubui iš Prancūzijos (1/1) 61:82 (17:19, 14:14, 23:25, 7:24).

Pirmajame kėlinyje abi ekipos kovėsi taškas į tašką ir vilniečius gelbėjo atkovoti kamuoliai puolime, kurių per pirmąjį ketvirtį sugriebė net 6. Eimanto Bendžiaus ir Pako Cruzo taiklūs tritaškiai paskutinėmis kėlinio minutėmis neleido pabėgti Prancūzijos ekipai – 17:19.

Antrajame ketvirtyje pirmuosius taškus rungtynėse pelnė ir Tu Holloway. Sostinės klubas bandė priartėti ir antrasis kėlinys baigėsi – 31:33.

Trečiajame kėlinyje vilniečiai taškus rinko baudų ir tolimais metimais. Deividas Sirvydis kėlinio gale smeigė du tritaškius iš eilės ir po įnirtingos kovos vilniečiai rezultato nepersverė – 54:58.

Paskutinysis ketvirtis vilniečiams buvo nesėkmingas ir jų puolimas tarsi užstrigo. Varžovai puolime nesustojo ir rungtynės baigėsi pirmuoju „Ryto“ pralaimėjimu – 82:61.

„Ryto“ ekipoje rezultatyviausias buvo Pako Cruzas, kuris surinko 13 taškų (3/5 trit.) atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 4 pražangas.

„Rytas“: Francisco Cruzas 13 (3/5 trit.), Terrellas Holloway 10 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Evaldas Kairys, Cameronas Bairstow ir Arnas Butkevičius po 7.