R. Gay komplimentai „Spurs“ organizacijai: jie skiriasi kaip diena ir naktis nuo kitų komandų

NBA pirmenybėse nuo 2006 metu žaidžiantis Rudy Gay jau yra vilkėjęs keturių komandų marškinėlius.

Krepšininkas aštuntuoju šaukimu buvo pasirinktas Memfio „Grizzlies“ ekipos, o po septynių praleistų metų buvo iškeistas į Toronto „Raptors“. Čia puolėjas nesužaidė net pilno sezono ir persikėlė į Sakramento „Kings“, kur praleido ketverius metus.

Vis dėlto praėjusių metų vasarą persikėlęs į San Antonijaus „Spurs“ ekipą R. Gay pamatė visai kitokį vaizdą. Su JAV rinktine du aukso medalius pasaulio čempionate iškovojęs krepšininkas negailėjo pagyrų „Spurs“ ekipai ir metė akmenį į buvusios komandos daržą.

Geriausia dalis apie „Spurs“ yra ta, kad jie elgiasi teisingai su tavimi. Jie elgiasi teisingai su savo žaidėjais, elgiasi teisingai su darbuotojais.

Jei atvirai kalbant, tai toks atvejis yra labai retas NBA. To dažnai nepamatysi. Vienoje pusėje buvo Leonardas, kuris bandė palikti komandą, norėjo išvykti į didesnį miestą, o jie su juo buvo visiškai atviri ir iškeitė į žaidėją kitoje pusėje (DeMarą DeRozaną, red. past.), kurioje organizacija su juo nebuvo atvira visiškai.

Tai skiriasi kaip diena ir naktis. Šie mainai tik parodo skirtumą tarp San Antonijaus „Spurs“ ir kitų NBA organizacijų“, – kalbėjo R. Gay.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts