R. Giedraitis buvo komandos lyderis, o Berlyno ALBA priartėjo prie finalo (VIDEO)

Vokietijoje sėkmingai rungtyniaujantis lietuvis vėl padėjo komandai iškovoti svarbią pergalę ir priartėjo prie finalo. Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA namuose nugalėjo Oldenburgo "EWE Baskets" rezultatu 79:68 (17:13, 15:16, 28:23, 19:16) ir iškovojo antrą pergalę pusfinalio serijoje.

Rungtynės nebuvo lengviausios, tačiau jau nuo pirmo kėlinio namų krepšininkai žaidė sėkmingiau ir neskaitant antro ketvirčio, jie laimėjo visus kitus.

R. Giedraitis buvo rezultatyviausias savo komandoje ir per 26 minutes, pelnė 13 taškų (3/5 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/1 baudos metimas), jis taip pat perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, tačiau kartą prasižengė, o pasirodymą baigė su 11 naudingumo balų.

Prie pergalės prisidėjo N. Griffey su 12 taškų.

Pralaimėtojų gretose R. Mahalbašičius surinko 18, W. Cummingsas 17.