R. Giedraitis buvo nesustabdomas, ALBA patyrė netikėtą pralaimėjimą Vokietijoje (VIDEO)

Vokietijoje rungtyniaujantis lietuvis vis garsiau priverčia visus kalbėti apie save ir galbūt beldžiasi į Eurolygos komandos duris. Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA (11-4) sužaidė puikias rungtynes, tačiau jo komanda netikėtai nusileido lygos vidutiniokams "Gottingen" (7-11) krepšininkams rezultatu 91-85 (27:16, 23:28, 19:20, 22:21).

Jau pirmame kėlinyje namų komanda driokstėlėjo ir išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu. Visgi prieš ilgąją pertrauką rezultatą pavyko sušvelninti, o antroje rungtynių dalyje rezultatas jau buvo lygus, tačiau "Gottingen" ekipa atsilaikė ir vėl išsiveržė į priekį.

R. Giedraitis žaidė 31 minutę ir pelnė 21 tašką (2/2 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 2/3 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo kartą ir 2 prasižengė.

Jo komandoje dar 19 taškų pelnė M. Hermannssonas.

Nugalėtojų komandoje M. Stocktonas surinko 22, D. Lockhardas 15 taškų.