„Raptors“ ir „Nuggets“ po atkaklios kovos išlygino serijos rezultatus (VIDEO)

NBA lygos play-off'ų antrame etape kova ypatingai atkakli, o komandos nepaliauja kovoti dėl titulo, kas daro serijos rungtynes dar įdomesnes. Toronto "Raptors" rungtynių pabaigoje palaužė Filadelfijos "76ers" rezultatu 101:96 (24:21, 23:24, 28:30, 26:21) ir dabar serijos rezultatas 2-2.

Nors Filadelfijos krepšininkai žaidė namuose, tačiau namų sienos jų neišgelbėjo, o neturėję kur trauktis "Raptors" žaidėjai kovojo iki galo. Rezultatas dažnai buvo lygus, o viską nulėmė galutinis ketvirtis.

"Raptors" : Kawhi Leonardas 39, Markas Gasolis 16, Kyle Lowry 14.

"76ers" : Jimmy Butleris 29, JJ Redickas 19, Tobias Harrisas 16.

Kitame susitikime Denverio "Nuggets" sunkioje kovoje nugalėjo Portlando "Trail Blazers" rezultatu 116:112 (29:33, 28:30, 27:14, 32:35).

Pirmus du kėlinius svečiuose žaidę Denverio atstovai kelių taškų skirtumų pralaimėjo ir prieš ilgąją pertrauką atsiliko 6 taškų skirtumų. Visgi jau antroje rungtynių dalyje svečiai pradėjo žaisti kur kas geriau ir laimėjo trečią ketvirtį 13 taškų skirtumu. Jiems taip pat pavyko atsilaikyti lemiamame kėlinyje ir iškovoti svarbią pergalę.

"Nuggets" : Jamalas Murray 34, Paul Milsapas ir Nikola Jokičius po 21.

"Trail Blazers" : CJ McCollum 29, Damianas Lillardas 28, Al-Farouq Aminu 19.