„Raptors“ lyderių indelio neužteko antrai pergalei prieš „76ers“ (VIDEO)

NBA play-off'ų ketvirtfinalio serijoje pirmą pergalę iškovojo ir Filadelfijos "76ers" komanda, kuri nugalėjo Toronto "Raptors" krepšininkus rezultatu 94-89 (26:17, 25:21, 18:25, 25:26).

Šį kartą Filadelfijos atstovai buvo kur kas labiau pasiruošę ir žaidė sėkmingiau nuo pirmo kėlinio. Tiesa 5 kartus teko apsikeisti lyderio role, tačiau tik pirmame kėlinyje, o toliau dominavo nugalėjusi komanda.

Į pergalę "76ers" vedė Jimmy Butleris su 30 taškų, 13 pridėjo Jamesas Ennisas III, Joelis Embidas 12.

Pralaimėtojų gretose ne vienas žaidėjas sužaidė puikiai ir pelnė solidžią sumą taškų, 35 Kawhi Leonardas, Pascalis Siakamas 21, Kyle Lowry 20. Visgi šių taškų pergalei nepakako.

Dabar serijos rezultatas 1:1.