„Raptors“ šventė eilinę pergalę, D. Sabonio rezultatyvumas nepadėjo „Pacers“ švęsti pergalės

Toronto „Raptors“ (10-1) toliau guldo vieną varžovą po kito. Nicko Nurse’o auklėtiniai praėjusią naktį NBA rungtynėse išvykoje 124:111 (30:31, 35:23, 29:18, 30:39) nugalėjo Jutos „Jazz“ (4-5) ir tapo pirmąja komanda NBA, pasiekusia 10 pergalių.

Toronto klubui tai buvo ketvirtoji iš eilės pergalė, po kurios jis išlieka Rytų konferencijos lyderiu.

Nugalėtojų gretose Jonas Valančiūnas mačą pradėjo starto penkete ir per 22 minutes pelnė 11 taškų (3/8 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 metimus, perėmė ir prarado po 1 kamuolį bei kartą prasižengė.

„Jazz“: Alecas Burksas 22, Rudy Gobertas 14 (12 atk. kam.), Jae Crowderis 12, Derrickas Favorsas (10 atk. kam.) ir Royce’as O’Neale’as po 11.

„Raptors“: Kyle’as Lowry (11 rez. perd., 7 atk. kam.), O.G. Anunoby, Serge’as Ibaka ir Fredas VanVleetas po 17, Pascalis Siakamas 16, Jonas Valančiūnas 11.

Domantas Sabonis buvo netoli dvigubo dublio, o jo Indianos „Pacers“ (7-4) namuose po įtemptos kovos 94:98 (22:29, 33:24, 20:16, 19:29) nusileido Hjustono „Rockets“ (4-5).

Lietuvis per 30 minučių pelnė 17 taškų (7/9 dvit., 3/4 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 26 naudingumo balus.

Po rungtynių „Pacers“ strategas Nate'as McMillanas užsiminė apie norą Saboniui skirti daugiau papildomo laiko aikštelėje, mat skirtas minutes Domantas išnaudoja labai produktyviai.

„Pacers“: Victoras Oladipo 28 (6 atk. kam.), Domantas Sabonis 17 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius ir Tyreke Evansas (11 atk. kam.) po 11.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 28 (6 rez. perd.), Clintas Capela 18 (10 atk. kam.), Jamesas Ennisas 13, Chrisas Paulas 9 (13 rez. perd.).