„Real“ trečiajame ketvirtyje parodė pavyzdinę gynybą, o Llullas varžovus baudė tritaškiais (VIDEO)

Eurolygos čempionai Madrido "Real" krepšininkai svečiuose ir toliau be pergalės skonio Ispanijos pirmenybėse paliko Valensijos "Basket" – 80:70 (28:26, 17:15, 21:5, 22:24).

Kertiniu kėliniu šiose rungtynės tapo trečiasis ketvirtis, kuriame Madrido "Real" surinko 21 tašką, tačiau varžovams teleido įmesti viso labo penkis taškus.

Walteris Tavaresas, Jaycee Carrollas ir Fabienas Causeuras šiame ketvirtyje per kelias atakas surinko aštuonis taškus iš eilės ir Madrido "Real" šovė į priekį triuškinančia persvara – 66:46.

Nugalėtojų gretose spindėjo Sergio Llullas, kuris per 25 minutes sumetė 17 taškų. Ispanas pataikė penkis tritaškius iš aštuonių bandymų, taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei atkovojo 3 kamuolius.

„Basket“: Bojanas Dubljevičius 15 (6/10 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam.), Aaronas Doornekampas 11 (3/4 trit.), Willas Thomasas 10 (5/7 dvit.).

„Real“: Sergio Llullas 17 (5/8 trit., 6 rez. perd.), Anthony Randolphas 14 (9 atk. kam.), Fabienas Causeuras 12 (3/7 dvit.), Rudy Fernandezas 11 (3/8 trit.), Walteris Tavaresas (5/5 dvit.) ir Gabrielis Deckas po 10.

S. Llullo metimas aidint sirenai šią savaitę neabejotinai turėtų patekti į gražiausių Ispanijos krepšinio pirmenybių epizodų dešimtuką: