„Rockets“ po trilerio palaužė „Warriors“ ir išlygino serijos rezultatą

Hjustono „Rockets“ ekipai pavyko susigrąžinti namų aikštės pranašumą. „Rockets“ ekipa išvykoje 95:92 palaužė „Golden State Warriors“ ir serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 2-2.

Penktosios serijos rungtynės vyks Hjustone.

Ketvirtajame kėlinyje „Warriors“ susikrovė 12 taškų persvarą (82:70), tačiau tada įkrito į duobę ir tris minutes nepelnė nė tašo. Tuo pasinaudojusi „Rockets“ surengė spurtą 15:2 ir perėmė rungtynių iniciatyvą.

Nors Kevinas Durantas baudų metimai išvedė „Warriors“ į priekį, „Rockets“ laimėjo dar vieną atkarpą 6:0 ir jau turėjo 5 taškų pranašumą (91:86).

„Rungtynių pabaigoje Draymondas Greenas pataikė tik vieną baudos metimą ir sumažino savo ekipos deficitą iki dviejų taškų (92:94), vis dėlto kitoje atakos pusėje Jamesas Hardenas atakavo netaikliai. „Warriors“ ekipa neprašė minutės pertraukėlės, tačiau Klay Thompsono sudėtingas dvitaškis taip pat buvo netikslus.

„Warriors“ dar spėjo prasižengti prieš Chrisą Paulą, kuris pataikė tik vieną baudą, tačiau per 0,5 sekundės tritaškį išmetęs Stephenas Curry tikslo nepasiekė.

„Warriors“ ekipoje rezultatyviausias buvo S. Curry su 28 taškais, K. Durantas pridėjo 27 (12 atk. kam.), D. Greenas 11 (14 atk. kam., 8 rez. perd.), K. Thompsonas 10.

„Rockets“ ekipoje J. Hardenas pelnė 30 taškų, C. Paulas 27, Ericas Gordonas 14.