„Rytas“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Lokomotiv“

Europos taurės starte dviženklį deficitą panaikinęs Vilniaus „Ryto“ (1/0) klubas 92:86 (16:23, 40:23, 16:19, 20:23) įveikė vienus ryškiausių pirmenybių lyderių Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkus.

Sunkiau startavę vilniečiai pirmajame kėlinyje varžovus buvo paleidę per dviženklį skirtumą, kurį svečių komandai sukūrė tritaškį realizavęs Mantas Kalnietis – 18:28.

trajame kėlinyje viskas pradėjo klostytis pagal „Ryto“ komandos planą – ataką rezultatyviai užbaigęs Deividas Sirvydis išlygino rungtynių rezultatą, o netrukus dar aukštesnę pavarą įjungę šeimininkai po Pako Cruzo dvitaškio buvo priekyje – 36:35.

Ties tų neapsistojęs sostinės klubas įpusėjus ketvirčiui surengė dar vieną galingą atkarpą ir po Martyno Echodo taškų susikrovė dviženklę taškų atsargą – 52:41.

Antroje rungtynių dalyje „Lokomotiv“ krepšininkai buvo priartėję per trijų taškų atstumą, tačiau nesubyrėję šeimininkai situaciją stabilizavo ir po taiklių Eimanto Bendžiaus baudų metimų įtvirtino pergalę – 92:86.