Š.Jasikevičiaus „Barcelona“ tik po darmatiškos kovos įveikė „Murcia“

"Barcelona" pergalingai pradėjo pasirodymą reguliariame sezone

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ pergalingai pradėjo „ACB“ pirmenybių reguliaraus sezono startą. Lietuvio treniruojama ekipa po dramatiškos ir permainingos kovos rezultatu 85:78 (26:14, 16:14, 16:30, 27:20) įveikė Ucamo „Murcia ekipą ir įsirašė pirmąją pergalę reguliariajame sezone.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį galingiau ir energingiau pradėjo lietuvio treniruojama ekipa. „Barcelonos“ krepšininkai puikiai žaidė puolime bei demonstravo taktišką gynybą ir nors pirmus taškus pelnė „Murcia“ ekipa, tačiau po to katalonai surengė spurtą bei išsiveržė į priekį 12:2. Po sėkmingos Š.Jasikevičiaus auklėtinių atkarpos priešininkai bandė sugrįžti į žaidimą, bet pastariesiems niekaip nepavyko rasti priešnuodžių, kurie sustabdytu „Barcos“ puolimą. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 26:14.

Antrajame kėlinyje vaizdas kiek pasikeitė. „Murcia“ krepšininkai užtikrinčiau atrodė aikštelėje ir viso ketvirčio metu kova vyko taškas į tašką, tačiau varžovams vis tiek nepavyko ženkliai sumažinti rezultato ir į ilgąją pertrauką abi komandos išėjo švieslentėje degant – 42:28 katalonų naudai.

Po ilgosios pertraukos pernelyg atsipalaidavusi „Barca“ gavo iššūkį. „Murcia“ sugebėjo sugrįžti į žaidimą  ir pirmąją trečiojo kėlinio atkarpą laimėti rezultatu 9:22, o prasidėjus paskutinėms ketvirčio minutėms komandas skyrė tik vienas taškas – 50:51.  Po galingo spurto toliau aikštelėje vyko atkakli kova. Katalonai rado būdų užpulti varžovus, tačiau pastarieji atsakė tuo pačiu ir pasitinkant lemiamą ketvirtį švieslentėje degė – 58:58.

Lemiamame ketvirtyje „Murcia“ ekipa stengėsi tęsti pradėtą darbą, tačiau Šaro komanda jau buvo prabudusi. Katalonai susiėmė gynyboje ir sugebėjo atrasti vienas kitą puolime, o to pasėkoje į savo sąskaitą rezultatu 85:78 įsirašė pirmąją „ACB“ pirmenybių pergalę šiame sezone.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė ir daugiausiai prie pergalės prisidėjo C.Higgins. Pastarasis pelnė 18 taškų bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Jaunasis R.Jokubaitis aikštelėje praleido 9 minutes ir pelnė vos 2 taškus.