Septynis tritaškius smeigęs Valančiūnas pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje šią naktį Jonas Valančiūnas sužaidė geriausias karjeros rungtynes. Naujojo Orleano „Pelicans“ (6-17) su lietuviu priešaky 123:104 (37:22, 30:30, 23:26, 33:26) išvykoje nugalėjo Los Andželo „Clippers“ (11-10) ir iškovojo trečiąją pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes.

Jonas Valančiūnas rungtynėse užfiksavo galingą dvigubą dublį ir dar kartą įrodė, kad yra taikliausias lygos snaiperis. Lietuvis per 32 žaidimo minutes pelnė 39 taškus (8/16 dvit., 7/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. 39 taškai – naujas lietuvio rezultatyvumo rekordas. Iki šios Valančiūnas daugiausia buvo pelnę 34 taškus.

Rungtynėse „Pelicans“ į priekį nurūko jau pirmojo kėlinio antrojoje pusėje, kai turėjo net 19 taškų persvarą. Iki ketvirtojo kėlinio pradžios aikštelėje vyko pakankamai lygus žaidimas. Prasidėjus lemiamam ketvirčiui „Clippers“ sumažino atsilikimą iki 8 taškų, tačiau likus rungtyniauti kiek mažiau nei 6 minutėms aukštesnę pavarą įjungę „Pelicans“ susigrąžino dviženklį pranašumą ir šventė pergalę.

Clippers“: Paulas George'as 27,  Reggie Jacksonas 19, Serge'as Ibaka 13, Ericas Bledsoe 10, Amiras Coffey ir Luke'as Kennardas po 9.

Pelicans“: Jonas Valančiūnas 39, Brandonas Ingramas 27, Herbertas Jonesas 16, Guillermo Hernangomezas 9.