Tikrą dramą išgyvenusi „Barcelona“ žengė į Eurolygos finalą

Penktadienio vėlų vakarą paaiškėjo šių metų Eurolygos finalo dalyviai. Prie Stambulo „Anadolu Efes“ ekipos prisijungė sunkią pergalę iškovojusi „Barcelona“. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 84:82 (27:24, 24:18, 16:29, 17:11) nugalėjo Milano „Armani Olimpia“ krepšininkus.

Tarpusavio atkali kova vyko nuo pat pirmųjų minučių. Pirmajame kėlinyje nė viena komanda nesugebėjo susikurti pranašumo. Vis tik, antrojo kėlinio pabaigoje „Barcelona“ krepšininkai po sėkmingos atkarpos susikrovė dviženklį pranašumą.

Trečiojo kėlinio viduryje Milano klubas surado spragą „Barcelona“ ekipos gynyboje ir vien per trečiąjį kėlinį pelnydami 29 taškus persvėrė rezultatą savo naudai. Lemiamo ketvirčio metu „Armani Olimpia“ krepšininkų metimai tikslo nepasiekė, o tuo pasinaudodama „Barcelona“ dar kartą persvėrė rezultatą. Vis tik, likus kiek mažiau nei sekundei Kevinas Punteris dar galėjo išplėšti Milano ekipai pergalę, tačiau tolimas metimas skriejo pro šalį.

Nugalėtojus į pergalę vedė Nicola Mirotičius, kuris per 28 ant parketo praleistas minutes pelnė 21 tašką (1/2 trit., 4/8 dvit., 10/13 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Kevinas Punteris, kuris per 22 minutes pelnė 23 taškus (3/6 trit., 4/6 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 21, Nickas Calathes 17, Cory Higginsas 11, Pau Gasolis 10.

„Armani Olimpia“: Kevinas Punteris 23, Vladimiras Micovas 14, Shavonas Shieldsas 13, Sergio Rodriguezas 11.