#TimeOutŽalgiris – B. Nicholson komentarai, „One Team“ projektas (VIDEO)

Šaltinis www.zalgiris.lt

Penktadienį „Žalgirio“ arenoje sužaistose Eurolygos rungtynėse tribūnos vėl buvo pilnutėlės, o dvikovoje tarp Kauno „Žalgirio“ ir Valensijos „Basket“ krepšininkų sirgaliai kūrė fantastišką atmosferą.

Šįkart rungtynėse netrūko ir daug ypač gražių akcentų. Eurolygos turnyre visos šios savaitės rungtynės buvo skirtos „One Team“ socialinės programai, tad kartu su žalgiriečiais rungtynes ant atsarginių žaidėjų suolo stebėjo ir šios programos dalyvis Dainius.

Savo ruožtu šalia rungtynių parketo krepšinio rungtynių eigą sekė ir TV laidų vedėja, rašytoja bei žurnalistė Beata Nicholson, kuri bendravo kartu su rungtynių užkulisius sekusios „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris vedėja Dalia Belickaite.

„Negalėjau net įsivaizduoti, kad mane apims tokios emocijos. Iš pradžių net negalėjau būti net užsičiaupusi, buvau išsižiojusi iš nuostabos. Tokį jausmą būtinai turi patirti kiekvienas bent kartą gyvenime, – įspūdžiais dalinosi B.Nicholson. – Pagalvojau, kad rungtynių stebėjimas – fantastiška dovana. Gali net nebūti didžiuliu krepšinio sirgaliumi, bet po tokios patirties gali tapti sirgaliumi.“

Restoranų tinklui su vyru vadovaujanti moteris gardžiai pasijuokė po klausimo, kuri iš žalgiriečių pavardė labiausiai tiktų picos pavadinimui.

„T.Walkupo pavardė labai tinka picos pavadinimui. Iš tikrųjų tai tikrai gera pavardė: „Walkup to your pizza!”. Lekavičiaus pavardė taip pat labai gera. Ant tokio pavadinimo picos dėčiau labai daug čili pipirų“, – teigė B.Nicholson.

Naujausiame #TimeOutŽalgiris epizode išvysite ir didžiosios rungtynių pertraukos metu vykusių „One Team“ programos veiklų akimirkas bei interviu su programos dalyviu Dainiumi, kuris džiaugėsi galėdamas būti taip arti žalgiriečių.

Be to, arenoje visi susidomėję sirgaliai mokomi dirbtinio kvėpavimo ir išorinio širdies masažo pratimų. Apie tai kartu su D.Belickaite mintimis dalinosi Kauno klinikų Išeminės širdies ligos skyriaus vedėja prof. dr. Olivija Gustienė.

„Mokome, kaip suteikti būtina medicinos pagalbą, kai žmogų ištinka staigi mirtis. Būtent staigi mirtis pasireiškia tada, kai žmogui įvyksta miokardo infarktas. Manau, kad kiekvienam iš mūsų smagu išmokti suteikti tokią pagalbą“, – tvirtino O.Gustienė.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts