Trigubo J. Harden’o dublio neužteko, L. Dončičiaus komanda vėl šventė pergalę (VIDEO)

Jaunojo slovėno komanda toliau demonstruoja gerą krepšinį ir po jų kojomis krito NBA žvaigždė James'as Harden'as. Dalaso "Mavericks" (10/9) ekipa kurią atstovauja ir Luka Dončičius nugalėjo namuose žaidusius Hiustono "Rockets" (9/11) rezultatu 108-128 (28:36, 28:38, 33:22, 19:32).

Jau pirmame kelinyje svečiai išsiveržė į priekį beveik dviženkliu pranašumu, o antrame dar labiau sustiprino savo pranašumą. Po ilgosios pertraukos Hiustono krepšininkai šiek tiek sušvelnino rezultatą, tačiau galutinis periodas vėl nesusiklostė.

Nors buvo gandų, kad L. Dončičius nerungtyniaus ir praleis rungtynes, tačiau jis žengė į aikštę ir atrodė puikiai. Slovėnas per 25 minutes pelnė 20 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 5/5 baudų metimai), taip pat jis atkovojo 6 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet suklydo keturis kartus ir du kartus prasižengė.

Tiek pat taškų pridėjo Devin'as Harris.

Pralaimėtojų gretose savo šou surengė James'as Harden'as ir pelnė 25 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 17 rezultatyvių perdavimų, perėmė 6 varžovų kamuolius, tačiau padarė 8 klaidas.