Vos debiutavęs NBA, A. Kulboka siunčiamas atgal į G lygą

A. Kulboka NBA lygoje neužtruko nė trijų minučių

Arnoldas Kulboka, penktadienį naktį debiutavęs NBA lygoje su Šarlotės „Hornets“ marškinėliais, NBA krepšiniu galėjo džiaugtis nei daug, nei mažai – 2 minutes ir 43 sekundes.

Per šį debiutinį laiką aikštėje 23 metų suvalkietis taškais pasižymėti nespėjo, o jo atstovaujama „Hornets“ komanda 124:123 palaužė Sakramento „Kings“.

Nors savo šansą debiutuoti stipriausioje planetoje klubinio krepšinio lygoje A. Kulboka užsidirbo sunkiu prakaitu ir sėkmingu žaidimo Brinsboro „Swarm“ klube dukterinėje G lygoje, jo trumpas sugrįžimas į NBA tebuvo menkas vilties proveržis, jog jaunuoju marijampoliečiu ir jo talentu patikėjo „Hornets“ treneriai bei vadovai.

Neseniai „Hornets“ paskelbė, kad po debiutinio mačo NBA A. Kulboka grįžta atgal į dukterinę „Hornets“ ekipą G lygoje – Brinsboro „Swarm“.

Belieka tikėtis, kad labai sėkmingai šioje lygoje rungtyniaujančiam krepšininkui bus suteiktas dar vienas šansas, kadangi G lygoje per rungtynes 206cm ūgio buvęs „žalgirio“ sistemos auklėtinis fiksuoja 12,3 pelnyto taško bei 4,2 atkovoto kamuolio vidurkius.

Kartu su A. Kulboka į Brinsborą keliaus ir Scottie Lewisas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts