Westermanno ir Davieso patrauktas „Žalgiris“ iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje

Po dviejų pralaimėjimų Kauno "Žalgiris" reabilitavosi Eurolygos atrajame ture – Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 93:79 (19:19, 27:13, 22:16, 25:31) nugalėjo Stambulo "Anadolu Efes" ir įsirašė pirmąją pergalę šiame sezone.

Ši pergalė kauniečiams buvo itin svarbi – savaitgalį jie nusileido Klaipėdos "Neptūnui", o prieš tai taip pat buvo suklupę pirmose Eurolygos rungtynėse prieš Vitorijos "Baskonia".

Susitikimas prasidėjo apylygiai – abi komandos žaidė agresyviai puolime ir susikūrė daug progų. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 19:19.

Antrajame kėlinyje "Žalgiris" įjungė kur kas aukštesnę pavarą ir spurtavo 27:13. Į ilgąją pertrauką Šaro auklėtiniai nužygiavo turėdami 14 taškų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje puikiai atakoje dirigavo Leo Westermannas, kuriam tai buvo rezultatyviausios rungtynės grįžus į "Žalgirį" – prancūzas pataikė du tritaškius ir iš viso sumetė 17 taškų.

"Žalgiris" turėjo įgijęs 20 taškų pranašumą, tačiau "Andadolu Efes" ketvirtajame kėlinyje nepasidavė ir kurį laiką buvo panaikinę taškų deficitą iki vienženklio "Žalgirio" pranašumo.

Visgi svečiai iš Kauno nebuvo pasiruošę išleisti pergalės iš rankų ir pačioje rungtynių pabaigoje puikiai sužaidė tiek gynyboje, tiek puolime.

"Žalgirio" gretose kartu su prancūzu išsiskyrė Brendonas Daviesas, kuris ir buvo rezultatyviausias šiame susitikime – 18 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai.

Kauniečiai ilgai laiko pailsėti neturės – jau šį penktadienį į Lietuvą atvyks Eurolygos vicečempionai Stambulo "Fenerbahce" krepšininkai.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 17 (5 rez. perd.), Adrienas Moermanas ir Vasilije Micičius (4 kld.) – po 14, Tiboras Pleissas 12 (7 atk. kam.).

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 18 (7/14 dvit., 7 atk. kam.), Leo Westermannas 17 (5 kld.), Paulius Jankūnas 11 (5 atk. kam.).