„Žalgirio“ biudžetas dar labiau susiaurės

Paulius Motiejūnas

Koronaviruso metu sporto pasauliui nebuvo lengva dėl viešų renginių ribojimo ir dažno klubų personalo testavimo. Neaplenkė ši situacija ir stipriausio Lietuvos vyrų krepšinio klubo, Lietuvos čempiono Kauno „Žalgirio“.

Apie „Žalgirio“ finansinę situaciją pranešta penktadienio ryte, kuomet klubo prezidentas Paulius Motiejūnas supažindino visuomenę su esama padėtimi.

2021-2022 metų sezone „Žalgiris“ savo biudžetą planuoja papildyti 6,8 mln. eurų, o tai yra maždaug ketvirtadaliu mažesnė suma, negu panašiu metu planuota pernai. Iš šios sumos maždaug 5mln. bus skirti komandos žaidėjų, trenerių, personalo atlyginimams. Kauniečiai praėjusiame sezone labiausiai nukentėjo dėl įšaldytos prekybos bilietais – vietoje planuotų 2,6 mln. klubą tepasiekė 0,4 mln.

„Kitą sezoną pasitinkame su daugiau klausimų nei atsakymų. Planuojamas biudžetas – 6,8 mln eurų. Kol kas nevykdome abonementų prekybos, nes neaiški situacija dėl koronaviruso. Dabartinis biudžeto projektas nėra įkvepiantis, bet ambicijos nemažėja. Kelsime tikslą vėl patekti tarp 8 stipriausių Eurolygos komandų kaip ir pastaraisiais metais“, – dfėstė P. Motiejūnas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts